Price range: $3.98 through $75.98
Strangelove says...
The fresh Yuzu juice from the cool, mountainous regions of Japan used in this very soda - was so perfectly balanced we did absolutely nothing to it. No extracts. No flavours. No oils. No magic tricks. Just Yuzu...and bubbles, of course.
| Weight | .4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 × 11 cm |
| Varietal | Soda |
|---|---|
| Country | Australia |
| Size | 330ml |
| Style | Tonic & Mixers |
| Alcohol By Volume | 0% |
| Weight | .4 kg |
| Length | 7 cm |
| Width | 7 cm |
| Height | 11 cm |