$49.98
In Stock (5)
Designed with the classic Negroni in mind. Cabernet Sauvignon base wine. Botanicals include strawberry gum, wattle seed, river mint, sea parsley, grapefruit zest, mace, and angelica root.
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 29 cm |
| State | VIC |
|---|---|
| Country | Australia |
| Size | 750mL |
| Style | Sweet |
| Alcohol By Volume | 16% |
| Weight | 1.2 kg |
| Length | 8 cm |
| Width | 8 cm |
| Height | 29 cm |