Price range: $31.90 through $172.00
St Florence is an ale made with white wine grapes. It is named for Topher and Bernadette's first daugther.
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 28 cm |
| Varietal | Wild Beer |
|---|---|
| Region | Marrickville |
| State | NSW |
| Country | Australia |
| Size | 750ml |
| Style | Sour |
| Alcohol By Volume | 6.2% |
| Weight | 1.2 kg |
| Length | 8 cm |
| Width | 8 cm |
| Height | 28 cm |