Price range: $8.98 through $136.98
The anniversary beer from the oldest monastery brewery in the world is a unique composition of malt and hop aroma and shines with its golden yellow colour
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 × 26 cm |
| Varietal | Lager |
|---|---|
| Country | Germany |
| Size | 500mL |
| Style | Lager/Pilsner |
| Alcohol By Volume | 5.5% |
| Weight | 0.8 kg |
| Length | 7 cm |
| Width | 7 cm |
| Height | 26 cm |