Price range: $7.58 through $92.98
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 × 12 cm |
| Varietal | Amber Ale |
|---|---|
| Region | Tumut |
| State | NSW |
| Country | Australia1 |
| Producer | Tumut River Brewing |
| Size | 375ml |
| Style | Amber Ale |
| Alcohol By Volume | 6.2% |
| Weight | 0.4kg kg |
| Length | 7 cm |
| Width | 7 cm |
| Height | 12 cm |