Price range: $2.98 through $59.98
A hard-hitting Indian tonic water, StrangeLove Tonic No. 8 blends premium cinchona extract with bitter orange and lemon peel for a truly sublime mixing experience. Finished with a hint of juniper, this truly versatile tonic water can be easily paired with most gins.
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 13 cm |
| Region | Carlton North |
|---|---|
| State | VIC |
| Country | Australia |
| Size | 180 mL |
| Weight | 0.3 kg |
| Length | 4 cm |
| Width | 4 cm |
| Height | 13 cm |