Price range: $24.90 through $271.90
The name says it all really, Casual Profanity, or in other words “@#$% thats good!” You swear without realising.
Made from blackberry honey this mead is truely unique.
Best to savour on it’s own before or after dinner.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 6 × 22 cm |
| Varietal | Mead |
|---|---|
| Country | Australia |
| Size | 330 mL |
| Style | Other |
| Weight | 0.5 kg |
| Length | 6 cm |
| Width | 6 cm |
| Height | 22 cm |