Price range: $99.98 through $545.60
Fine and intense single site Chardonnay.
A luxurious match with kingfish ceviche.
Suitable for vegans.
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 28 cm |
| Varietal | Chardonnay |
|---|---|
| Region | Lenswood |
| Country | Australia |
| Size | 750ml |
| Style | White Wine |
| Alcohol By Volume | 13% |
| Weight | 1.2 kg |
| Length | 8 cm |
| Width | 8 cm |
| Height | 28 cm |