Price range: $6.58 through $81.98
"Ever just sit there and daydream of something a little extra? Maybe it's that long awaited promotion. Or it could be quitting your job altogether and living the ex-pat life, surfing your brains out in Bali. Well this Galaxy and Mosaic hop combo over a crushable body is sure to keep your head in the clouds." -Seeker
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 × 12 cm |
| Varietal | XPA |
|---|---|
| Region | Unanderra |
| State | NSW |
| Country | Australia |
| Producer | Seeker Brewery |
| Size | 375ml |
| Style | XPA |
| Alcohol By Volume | 5% |
| Weight | 0.4 kg |
| Length | 7 cm |
| Width | 7 cm |
| Height | 12 cm |