Price range: $8.58 through $107.98
Creamy Smooth Stout brewed with Oats and 10 Unique Malts & Full Bodies Flavours of Chocolate & Coffee.
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 × 12 cm |
| Varietal | Stout |
|---|---|
| Region | Botany Bay |
| State | NSW |
| Country | Australia |
| Producer | One Drop |
| Size | 375ml |
| Style | Stout |
| Alcohol By Volume | 4.5% |
| Weight | 0.4 kg |
| Length | 7 cm |
| Width | 7 cm |
| Height | 12 cm |