$47.98
In Stock (6)
White chocolate liqueur with a light texture and elegantly incorporated notes of vanilla and caramel in rich cocoa butter and cream. Gluten-free and handcrafted with only natural ingredients. Handcrafted with love.
Aromatic vanilla
Delicious caramel
Rich cocoa butter
Warm overtones of white chocolate
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 9 × 26 cm |
| Varietal | White Chocolate Liqueur |
|---|---|
| Country | Austria |
| Producer | Mozart |
| Size | 500ml |
| Style | Liqueur |
| Alcohol By Volume | 15% |
| Weight | 0.9 kg |
| Length | 9 cm |
| Width | 9 cm |
| Height | 26 cm |