Mount Majura Riesling
$38.98 – $207.08Price range: $38.98 through $207.08
| Weight |
1.2 kg |
| Dimensions |
8 × 8 × 29 cm |
Ticket Info
| Varietal | Riesling |
|---|
| Region | Canberra |
|---|
| State | ACT |
|---|
| Country | Australia |
|---|
| Size | 750mL |
|---|
| Alcohol By Volume | 12.5% |
|---|
| Weight | 1.2 kg |
|---|
| Length | 8 cm |
|---|
| Width | 8 cm |
|---|
| Height | 29 cm |
|---|