$6.75
In Stock (28)
Merri Mashers Champion Brewer Matt Zuerrer came to Molly Rose to celebrate his hoppy victory by re-brewing his winning Black IPA. Congratulations Matt!
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 × 12 cm |
| Varietal | Black IPA |
|---|---|
| Region | Collingwood |
| State | VIC |
| Country | Australia |
| Producer | Molly Rose |
| Size | 375ml |
| Style | Black IPA |
| Alcohol By Volume | 7% |
| Weight | 0.4 kg |
| Length | 7 cm |
| Width | 7 cm |
| Height | 12 cm |