Price range: $6.98 through $84.98
Premium Malts Blend into a Crisp Dry Japanese Style Lager. Made on the East Coast of Australia. Full flavour with Zero Carbs and 99.9% Sugar Free.
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 × 12 cm |
| Varietal | Japanese Dry |
|---|---|
| Region | Sydney |
| State | NSW |
| Country | Australia |
| Producer | Modus Brewing |
| Size | 375ml |
| Style | Lager |
| Alcohol By Volume | 4.5% |
| Weight | 0.4 kg |
| Length | 7 cm |
| Width | 7 cm |
| Height | 12 cm |