Price range: $25.90 through $255.90
Secondary fermentation with wild yeast and bacterias. Aged 20 months in oak with fresh Lindheim cherries.
| Weight | .7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 6 × 26 cm |
| Varietal | Wild Beer |
|---|---|
| Region | Telemark |
| Country | Norway |
| Size | 375ml |
| Style | Sour |
| Alcohol By Volume | 7% |
| Weight | .7 kg |
| Length | 6 cm |
| Width | 6 cm |
| Height | 26 cm |