$73.98
In Stock (9)
How do you capture the spirit of Jervis Bay – sun-drenched beaches, balmy nights, laughter, good company? Well, somehow, we have. And it’s the people’s favourite. Think hand-picked, luscious South Coast oranges and grapefruits paired with classic gin distilling techniques. Take a sip and let us transport you to Jervis Bay. You deserve a holiday. Top-rated serving suggestion: go naked with soda and ice.
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 26 cm |
| Varietal | Citrus |
|---|---|
| Region | Jervis Bay |
| State | ACT |
| Country | Australia |
| Producer | Jervis Bay Distilling |
| Size | 700ml |
| Style | Gin |
| Alcohol By Volume | 38% |
| Weight | 1.2 kg |
| Length | 8 cm |
| Width | 8 cm |
| Height | 26 cm |