Price range: $12.98 through $169.98
Chocolate and Coffee Coconut Porter π€€ Thereβs a certain chocolate and coconut flavour that needs no explanation. If you know you know. Smooth chocolate vibes, toasted coconut and just enough bitterness to keep it unapologetically grown up. Grab some at the taproom, our online store or request it at your local bottle shop today!
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 × 17 cm |
| Varietal | Porter |
|---|---|
| Region | Jervis Bay |
| State | ACT |
| Country | Australia |
| Producer | Jervis Bay Brewing |
| Size | 500ml |
| Style | Porter |
| Alcohol By Volume | 6.5% |
| Weight | 0.6kg kg |
| Length | 7 cm |
| Width | 7 cm |
| Height | 17 cm |