Price range: $11.58 through $146.98
The Karma Chocolate Stout, with three uniquely-toasted malts alongside specialty oats and the addition of vanilla beans, milk, sugar and cacao nibs. Smooth and creamy, enjoy this delicate and soft Chocolate Stout, knowing you have Karma on your side.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 × 16 cm |
| Varietal | Chocolate Stout |
|---|---|
| Region | Melbourne |
| State | VIC |
| Country | Australia |
| Producer | Hop Nation Brewing Co |
| Size | 440ml |
| Style | Stout |
| Alcohol By Volume | 5% |
| Weight | 0.5 kg |
| Length | 7 cm |
| Width | 7 cm |
| Height | 16 cm |