Price range: $3.98 through $64.98
Welcome, my child. The search for your inner truth has begun with a holotropic monorail to dietary enlightenment. When combined with regular exercise, sleep and a balanced diet, our 24-can program works every time. Surrender your cash, suspend your belief and sip on this oral ice bath. Namaste. This classic West Coast IPA boasts a pine-punch, amber allure and a refreshingly dry, crisp finish that cleverly cloaks the absence of booze. All wrapped up in a delightfully bitter, big, classic IPA flavour that stands out from the fruity crowd.
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 × 12 cm |
| Varietal | Non Alcoholic Beer |
|---|---|
| Country | Australia |
| Producer | Heaps Normal |
| Size | 375ml |
| Style | Non Alcoholic Beer |
| Alcohol By Volume | <0.5% | 0.5%
| Weight | 0.4kg kg |
| Length | 7 cm |
| Width | 7 cm |
| Height | 12 cm |