Heaps Normal Fling Sour
$4.98 – $89.98Price range: $4.98 through $89.98
| Weight |
0.4 kg |
| Dimensions |
7 × 7 × 12 cm |
Ticket Info
| Varietal | Sour |
|---|
| Region | Sydney |
|---|
| State | NSW |
|---|
| Country | Australia |
|---|
| Producer | Heaps Normal |
|---|
| Size | 375ml |
|---|
| Style | Non Alcoholic Beer |
|---|
| Alcohol By Volume | |
|---|
| Weight | 0.4kg kg |
|---|
| Length | 7 cm |
|---|
| Width | 7 cm |
|---|
| Height | 12 cm |
|---|