Gapsted Prosecco Piccolos
$7.98 – $145.98Price range: $7.98 through $145.98
| Weight |
1.2 kg |
| Dimensions |
9 × 9 × 29 cm |
Ticket Info
| Varietal | Prosecco |
|---|
| Region | King Valley |
|---|
| State | Victoria |
|---|
| Country | Australia |
|---|
| Size | 200mL |
|---|
| Vintage | NV |
|---|
| Alcohol By Volume | 12% |
|---|
| Weight | 1.2 kg |
|---|
| Length | 9 cm |
|---|
| Width | 9 cm |
|---|
| Height | 29 cm |
|---|