$79.98
In Stock (1)
Gin combined with Victorian grapes? Bloody brilliant. This crazy experiment using our original Rare Dry Gin steeped with local cool-climate Shiraz grapes has become a cult-favourite, the perfect balance of sweet fruit and ginny goodness.
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 22 cm |
| Region | Yarra Valley |
|---|---|
| State | VIC |
| Country | Australia |
| Size | 700mL |
| Style | Gin |
| Alcohol By Volume | 37.8% |
| Weight | 1.2 kg |
| Length | 8 cm |
| Width | 8 cm |
| Height | 22 cm |