Price range: $5.50 through $69.98
Crisp and clean, like a brisk desert night. An uncomplicated lager where you’ll find beauty in its simplicity.
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 × 12 cm |
| Varietal | Lager |
|---|---|
| Region | Mittagong |
| State | NSW |
| Country | Australia |
| Size | 375ml |
| Style | Lager/Pilsner |
| Alcohol By Volume | 4% |
| Weight | 0.4 kg |
| Length | 7 cm |
| Width | 7 cm |
| Height | 12 cm |