Price range: $4.58 through $57.98
Staff Pick: Ingrid
Full IPA flavour, low alc, as good as light beer gets with full flavour!
A deliciously crafted IPA for the modern human being. It's a brave new world. Own it.
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 × 11 cm |
| Varietal | Australian IPA |
|---|---|
| Region | Melbourne |
| State | Victoria |
| Country | Australia |
| Size | 375 mL |
| Style | IPA |
| Alcohol By Volume | 2.5 |
| Weight | 0.4 kg |
| Length | 7 cm |
| Width | 7 cm |
| Height | 11 cm |