Price range: $5.58 through $108.50
Crisp, clean and bright. Soft bitterness with a subtle citrus and spice quality.
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 × 12 cm |
| Varietal | Japanese Rice Lager |
|---|---|
| Region | Beechworth |
| State | VIC |
| Country | Australia |
| Producer | Bridge Road Brewers |
| Size | 355ml |
| Style | Lager |
| Alcohol By Volume | 4.6% |
| Weight | 0.4 kg |
| Length | 7 cm |
| Width | 7 cm |
| Height | 12 cm |