Price range: $4.58 through $85.98
Judged Australia's BEST Non-Alc Beer!
We use our brewing know-how to craft this refreshing gose with everything you’ve come to expect from a Bridge Road beer; except the alcohol! With perky freshness and a raspberry zing, you’ll be glad you found Free Time.
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 × 12 cm |
| Varietal | Fruited Sour |
|---|---|
| Region | Beechworth |
| State | VIC |
| Country | Australia |
| Producer | Bridge Road Brewing |
| Size | 355ml |
| Style | Non Alcoholic Sour |
| Alcohol By Volume | <0.5% |
| Weight | 0.4kg kg |
| Length | 7 cm |
| Width | 7 cm |
| Height | 12 cm |