Breakwall Pale Ale
$6.50 – $84.98Price range: $6.50 through $84.98
Pale ale with citra and amarillo.
| Weight |
.4 kg |
| Dimensions |
7 × 7 × 12 cm |
Ticket Info
| Region | Narooma |
|---|
| State | NSW |
|---|
| Country | Australia |
|---|
| Size | 375ml |
|---|
| Style | Pale Ale |
|---|
| Alcohol By Volume | 5% |
|---|
| Weight | .4 kg |
|---|
| Length | 7 cm |
|---|
| Width | 7 cm |
|---|
| Height | 12 cm |
|---|