Price range: $6.98 through $131.67
Boatrocker says...
Our stout uses only the finest English malt and hops to give you a deliciously balanced and hearty ale.
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 × 12 cm |
| Varietal | Stout |
|---|---|
| Region | Melbourne |
| State | Victoria |
| Country | Australia |
| Size | 375ml |
| Style | Stout/Porter |
| Alcohol By Volume | 6.1% |
| Weight | 0.4 kg |
| Length | 7 cm |
| Width | 7 cm |
| Height | 12 cm |