Price range: $7.98 through $150.42
Boatrocker says...
Conehead is for all the hop lovers out there who like their IPAs dank and bitter, resinous and gripping, aromatic and punchy. We'd like to think there's a little Conehead in all of us. Cheers!
| Weight | .4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 × 12 cm |
| Varietal | West Coast IPA |
|---|---|
| Region | Braeside |
| State | VIC |
| Country | Australia |
| Size | 375ml |
| Style | IPA |
| Alcohol By Volume | 6.2% |
| Weight | .4 kg |
| Length | 7 cm |
| Width | 7 cm |
| Height | 12 cm |