Price range: $11.98 through $139.98
Triple Rainbow totally blends the senses with ripe tropical and citrus aromas drifting through a mystical resinous haze while a big, warm hypnotic malt base bubbles underneath. Close your eyes and taste the colours, dude.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 × 16 cm |
| Varietal | Triple IPA |
|---|---|
| Region | Sydney |
| State | NSW |
| Country | Australia |
| Producer | Australia |
| Size | 440ml |
| Style | Triple IPA |
| Alcohol By Volume | 9.5% |
| Weight | 0.5 kg |
| Length | 7 cm |
| Width | 7 cm |
| Height | 16 cm |