$52.90
Out of stock
The Massenez Apricot Liqueur Brandy stays relatively true to the taste of the original fruit, picked when ripe. Round and unctuous... A velvety, brilliant crème, quite simply reminiscent of the flesh of the original fruit.
| Weight | .9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 × 28 cm |
| Country | France |
|---|---|
| Producer | Massenez |
| Size | 500ml |
| Style | Brandy |
| Alcohol By Volume | 25% |
| Weight | .9 kg |
| Length | 7 cm |
| Width | 7 cm |
| Height | 28 cm |