$19.98
In Stock (3)
Complex flavour profile of pine resin, roasted chestnut, and a touch of honey and bitter cacao. Perfectly balanced. Drink chilled or slightly warm.
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 6 × 6 × 26 cm |
| Region | Shimane |
|---|---|
| Country | Japan |
| Size | 300ml |
| Style | Sake |
| Alcohol By Volume | 14% |
| Weight | 0.6 kg |
| Length | 6 cm |
| Width | 6 cm |
| Height | 26 cm |