Price range: $2.98 through $59.98
Light in both form and function, this precise tonic water is one for the true believers. Using a sharp fruit sugar, in very low amounts, let us deliver a light, delicate citrus profile that accentuates gin, rather than crowds it. The “Top-shelf” Tony Robbins—this tonic will help your favourite gin fulfill its destiny.
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 4 × 13 cm |
| Region | Carlton North |
|---|---|
| State | VIC |
| Country | Australia |
| Size | 180ml |
| Weight | 0.3 kg |
| Length | 4 cm |
| Width | 4 cm |
| Height | 13 cm |