Price range: $14.28 through $269.98
It’s peanut butter jelly time. Peanut butter jelly time. Peanut butter jelly time! It’s a pastry sour brewed with raspberries, peanuts, lactose and biscuit malt (for the toast of course).
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 × 16 cm |
| Varietal | Pastry Sour |
|---|---|
| Region | New Zeland |
| Country | New Zealand |
| Producer | Duncan's Brewing |
| Size | 440ml |
| Style | Sour |
| Alcohol By Volume | 6% |
| Weight | 0.5kg kg |
| Length | 7 cm |
| Width | 7 cm |
| Height | 16 cm |