Price range: $6.98 through $137.98
HOPE says...
Our Pineapple Sour cranked up to Imperial strength. Send your tastebuds wild with this new world sour beer. A delightful combination of sour beer and pineapples that is a super refreshing, imperial, next level sour.
| Weight | .4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 × 12 cm |
| Region | Hunter Valley |
|---|---|
| State | NSW |
| Country | Australia |
| Size | 375ml |
| Style | Sour |
| Alcohol By Volume | 7% |
| Weight | .4 kg |
| Length | 7 cm |
| Width | 7 cm |
| Height | 12 cm |